Memoriál Františka Zvoníčka

V květnu se náš sbor zúčastnil 20. ročníku soutěže v požárním útoku družstev, Memoriálu Františka Zvoníčka v Řepích. Náš sbor nás zde reprezentovala tři družstva. V kategorii mladých hasičů se na startovní čáru postavilo družstvo mladších (6-11 let) a družstvo starších dětí (11-15 let). Tak jako každý rok se do soutěže zapojilo i družstvo z naší jednotky.

Ze soutěže jsme si dovezli medailové umístění, naše družstvo mladších se umístilo na nádherném druhém místě s časem provedení požárního útoku v čase 22:77 s, kdy je k místu prvnímu dělilo pouhých 0:56 s! I naše starší družstvo nezůstalo pozadu, umístilo se na krásném třetím místě, kdy se jim povedlo provést požární útok ve skvělém čase 22:74 s. K místu prvnímu je tak dělilo 2:62s! Navíc, toto družstvo bylo doplněno jednou dívkou z kategorie mladších a to si zaslouží opravdu velkou poctu!

Nakonec v kategorii muži do 35 let jsme se umístili na potěšujícím 8.místě z 10 zúčastněných v této kategorii s časem 44:83 s.  Vzhledem k okolnostem, kdy se této soutěže každoročně účastníme v plné zbroji (nikoli ve sportovním oblečení) a s ohledem na fakt, že naše družstvo reprezentovala jedna žena, jsme na tento výsledek patřičně hrdi!

Všem děkujeme za reprezentaci našeho sboru a těšíme se na příští konání této soutěže za rok!

 

Komentáře jsou uzavřeny.